anasayfa
>>

Köpek Balığı

Köpek Balığı Oyunu Oyunu Oyna
Köpek Balığı
Köpek Balığı Oyunu : Köpek Balığı oyununda vahşi bir köpek balığını yöneteceksiniz.amacınız avınızı kaçırmamak olmalı bu av içine insanlarda dahil.şimdiden kolay gelsin Köpek Balığı sizler için burada.

Reklam
Facebookla Bağlantı Kur
Türkiye'nin ilk kanal d oyunları oyunları sitesi. kanaldoyunlar.com Copyright @ 2010
Yeni ve heyacan yüklü kanal d oyunları tam burada.

Sünger bop, Patrik, Kayu ve Ben 10 hepsi günümüzde çocuklar tarafından sevilen hayali kahramanlardır. Bu kahramanların ortak özellikleri kanal d oyunları içerisinde eğlenceli dakikalar geçirebilecekleri oyunlarının bulunmasıdır. Kanal d oyunları flash oyunlar içerisinde en fazla oynanabilirlik seviyesinde olan oyunlardır.

Her yaştan oyun sever tarafından oynanan kanal d oyunları uzman kadrosu ile sürekli kendisini yenileyerek hizmet vermektedir. Sevilen kahramanların dışında orta yaş içinde araba, macera ve aksiyon oyunları gibi seçenekleri barındıran kanal d oyunları bu sektörde lider olduğunu göstermektedir.

Kanal d oyunlarını oynayabilmeniz için tek yapmanız gereken sitemize geirmek ve istediğiniz oyunu seçip eğlenceli dakikalara başlamak olacaktır. Kanal d oyunları oyun konusunda size yardımcı olabilecek en kapsamlı sitedir.