anasayfa
>>

Bomba Patlatma Oyunu

Bomba Patlatma Oyunu Oyunu Oyunu Oyna
Bomba Patlatma Oyunu
Bomba Patlatma Oyunu Oyunu : Sevilen oyun bomba patlama oyunu oynamak için, bombamızın altında bulunduğu fırlatma okuna basmamız lazım. Her aşamada değişik parkurlar gelmektedir. Her parkurda bombamızı en uygun yere atmalı ve hedef işaretine kadar gitmesini sağlamalıyız. Bomba Patlatma Oyunu sizler için burada.

Reklam
Facebookla Bağlantı Kur
Türkiye'nin ilk kanal d oyunları oyunları sitesi. kanaldoyunlar.com Copyright @ 2010
Yeni ve heyacan yüklü kanal d oyunları tam burada.

Sünger bop, Patrik, Kayu ve Ben 10 hepsi günümüzde çocuklar tarafından sevilen hayali kahramanlardır. Bu kahramanların ortak özellikleri kanal d oyunları içerisinde eğlenceli dakikalar geçirebilecekleri oyunlarının bulunmasıdır. Kanal d oyunları flash oyunlar içerisinde en fazla oynanabilirlik seviyesinde olan oyunlardır.

Her yaştan oyun sever tarafından oynanan kanal d oyunları uzman kadrosu ile sürekli kendisini yenileyerek hizmet vermektedir. Sevilen kahramanların dışında orta yaş içinde araba, macera ve aksiyon oyunları gibi seçenekleri barındıran kanal d oyunları bu sektörde lider olduğunu göstermektedir.

Kanal d oyunlarını oynayabilmeniz için tek yapmanız gereken sitemize geirmek ve istediğiniz oyunu seçip eğlenceli dakikalara başlamak olacaktır. Kanal d oyunları oyun konusunda size yardımcı olabilecek en kapsamlı sitedir.